0322
515 8935
yildirimsuaritma@hotmail.com

Hakkımızda

Anasayfa

Hakkımızda

 Yıldırım Su Arıtma endüstriyel ürünler Paz. San. Tic. Ltd. Şti. 2005 yılında Adana Kozan da kurulmuştur. Yılların deneyimi ile yerel ve uluslararası Endüstriyel ve Evsel Arıtma sektöründe sayısız projeye imza atmıştır. 
Merkez ofis ve fabrikası kozan'da bulunan Yıldırım Su Arıtma Türkiye'nin neresinde olursa olsun tüm müşterilerine en geç 24 saat içerisinde servis hizmeti ve malzeme teminini sunabilen ve bu kendi sektörünün en geniş ürün grubuna ve stoğuna sahiptir. 

  Yıldırım Su Arıtma  kendi faaliyet sahasında dünyanın en kaliteli malzemelerini üreten firmaların ve arıtma sektörünün en bilinen, güvenilen markaların temsilciliğini yapmakta, deposundaki güçlü ve çeşitli stokları ile taleplere en kısa sürede cevap verebilmektedir.

  Genç ve yetenekli kadrosuyla, AR-GE ve üretime önem verilerek tasarım, mühendislik ve malzeme temini hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sektörde yaptığı başarılı teknik uygulamalar ile lokomotif bir firma olma özelliği taşımaktadır.

 Yıldırım Su Arıtma ürünlerin tescilli markası olan “AQUDAY” yine bu sayede Türkiye sektöründe ve tüm dünyada tanınan ve aranan bir marka haline gelmiştir.

 Yıldırım Su Arıtma  hedefleri: Müşterimize kaliteli ve güvenilir hizmetleri cazip şartlarda her daim sunabilmek ve bunu yaparken de piyasa dengelerini dikkate alarak en uygun fiyatlarla müşterilerimizin alırken kazanmalarını hedeflemektedir.Kozan Su Arıtma sistemleri Türkiyenin su arıtma firmalarının lider markası olma yolunda ilerlemektedir.

   Kozan Su Arıtma  ürünlerin tescilli markası olan “Kozan Su Arıtma” yine bu sayede Türkiye sektöründe ve tüm dünyada tanınan ve aranan bir marka haline gelmiştir.
 
 Firmamızın hedefleri: Müşterimize kaliteli ve güvenilir hizmetleri cazip şartlarda her daim sunabilmek ve bunu yaparken de piyasa dengelerini dikkate alarak en uygun fiyatlarla müşterilerimizin alırken kazanmalarını hedeflemektedir.Kozan Su Arıtma sistemleri Türkiyenin su arıtma firmalarının lider markası olma yolunda ilerlemektedir.