0322
515 8935
yildirimsuaritma@hotmail.com

Hizmetlerimiz

Anasayfa

Hizmetlerimiz

+ Projelendirme:

Kozan Su Arıtma konusunda uzman ve tecrübesini kanıtlamış proje ve  AR-GE ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.

+ Süpervizörlük:

Kozan Su Arıtma Su Arıtma konusunda uzman ekibimiz tarafından tesisinizin işletmeye alma, kurulum, ve kurulum sonrası süpervizörlük hizmeti de vermekteyiz.

+ Kurulum ve Montaj:

Kozan Su Arıtma Su Arıtma ile sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak  işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir.Teknik uzman mühendislerimizle her an kurulum ve montaj'da sistemlerimizin yanındayız.

+ Proje Danışmanlığı

Kozan Su Arıtma müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık yapılabilmektedir. İstediğiniz takdirde Teknik Şartname oluşturma veya firmanız için gerekli projelerin belirlenmesi için gerekli projenin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

+ Laboratuvar

Adana'da bulunan laboratuvarımız sayesinde su analizleri yapabilmekte ve bununla ilgili analiz hizmeti verebilmekteyiz.

+ Teknik Servis (Tesis Bakım ve Kontrol Hizmetleri)

Kozan Su Arıtma uzman teknik ekibimizle ve geniş bayi ağımızla Türkiye'nin her noktasına teknik servis hizmetini en kısa sürede verebilmekteyiz. Teknik hizmetler içerisinde; tesis yıllık, aylık veya extra bakımları, tesis kontrol hizmetlerini de verebilmekteyiz.Kozan Su Arıtma ile tüm su arıtma sistemleriniz emin ellerde..

+ Su Arıtma Sistemi Kiralama:

Kozan Su Arıtma müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji kullanılarak su arıtma sistemleri oluşturulur. Bu cihazların ilk yatırım maliyetleri çok pahalı olduğu için biz müşterilerimiz için sistemleri hazırlarız. Müşterilerimiz ise belirlenen bir fiyat üzerinden aylık kullandığı su miktarı kadar fiyatı bize öder.Böylelikle ilk yatırım maliyetinden kurtulmuş olur. 

+ Anahtar Teslim Arıtma Tesisleri:

Kozan Su Arıtma müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri ,tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik - otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirebilmekteyiz.Kozan Su Arıtma ile tüm su arıtma sistemleriniz emin ellerdedir. m

+ Membran Yıkama Hizmetleri:

Kozan Su Arıtma uzman teknik servis ekibimizle, belirli süre içersinde tıkanmış membranların kimyasal temizleme hizmetini verebilmekteyiz. Membran çeşidi ve kirlilik çeşidine göre en uygun kimyasal yıkama seçimi ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.Mebran yıkama uzman Kozan Su Arıtma tüm su arıtma cihazlarınız için en uygun çözümleri üretir.

+ Malzeme Tedariği:

Kozan Su Arıtmasektördeki en geniş depo alanlarından birine sahip firmamız, geniş bayi ağı ile ana malzeme ve yedek malzeme tedariğini en kısa sürede sağlayabilmektedir.

+ Eğitim:

Kozan Su Arıtma bayilerimizin daha iyi ve efektif yönetimle ticaretlerini geliştiren ve bayi motivasyonlarını  büyük ölçüde etkileyen ; işletmecilik (yönetim-finans-satış-pazarlama) ve kişisel gelişim  eğitimlerini, uzman kadromuzla vermekteyiz.Uzman ekibimiz sayesinde sizlere en uygun çözümleri üretiyoruz.